Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green

  • 37 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Τοποθετημένο στην περιοχή East End της Γλασκώβης, το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green απέχει 20 χλμ. από το αεροδρόμιο ΓΛασκώβης. Αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνει 1 υπνοδωμάτια και 1 μπάνια.

Άλλες ανέσεις περιλαμβάνουν φούρνο μικροκυμάτων, ψυγείο και σκεύη κουζίνας. Η τοπική στάση λεωφορείου London Road / Craignestock Street απέχει 200 μέτρα.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια από Πλατεία Γεωργίου. Το διαμέρισμα είναι περίπου 6 χλμ. μακριά από Μουσείο Μεταφορών της Γλασκώβης. Οι επισκέπτες μπορούν να βρουν η πιτσαρία Blue Bay σε απόσταση περίπου 250 μέτρων από το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green
Glasgow Green Park Home
Τιμή μόνο για κινητά

Glasgow Green Park Home

7.3
Καλό 72 σχόλια
352 μ από το κατάλυμα
USD 271 USD 244
ανά νύχτα
Fab Location 1 Bed Apt Overlooking Glasgow Green
Τιμή μόνο για κινητά

Fab Location 1 Bed Apt Overlooking Glasgow Green

445 μ από το κατάλυμα
USD 240 USD 216
ανά νύχτα
The Edge Glasgow
Τιμή μόνο για κινητά

The Edge Glasgow

520 μ από το κατάλυμα
USD 122 USD 110
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓΛασκώβης
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Glasgow Queen Street
    1,9 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green;
      Το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green βρίσκεται κοντά σε Γκλάσκοου Γκριν.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green περιλαμβάνουν Νεκρόπολη Γλασκώβης, Πλατεία Γεωργίου καθώς και Οδός Buchanan.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green;
      Το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green παρέχει χώρο στάθμευσης στους πελάτες.
    • Ποιο αεροδρόμιο είναι το πλησιέστερο στο το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green;
      Το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green βρίσκεται 20 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο ΓΛασκώβης.
    • Ποιες συγκοινωνίες είναι κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι η London Road / Craignestock Street που απέχει 200 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Blue Bay και Best Grill Shawarma και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green;
      Το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green είναι 37 μ².
    • Στο το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green έχει πλυντήριο;
      Ναι, στο το διαμέρισμα Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green έχει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΓΛασκώβης
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Glasgow Queen Street
    1,9 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Pass The Keys Lovely Central 1 - Bedroom Flat Glasgow Green

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο